Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Máshol van olyan, hogy kiküldi...

Máshol van olyan, hogy kiküldi a tanár vizsgakurzus előtt a feladatokat?

Figyelt kérdés

Tesómnak vizsgakurzus előtt 2 nappal kiküldte a tanár a matek feladatokat.

Aztán most ő az ász, full ugyanazokat kapta.


2018. febr. 2. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen sose volt...nem tudom milyen egyetemre járhat, gondolom nem valami nagy színvonal.
2018. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez igazságtalanság a többivel nézve, illetve ilyet még a legratyibb helyeken se csinálnak. Hát meg nem is gagyi szakra jár, mérnök lesz, olyan, amilyen.

Nálunk örülnek, ha buknak, egy 60 fős matek vizsgakurzuson csak én mentem át, meg egy valak, pedig mérnök sem leszek.

Megcsináltatta egy tanárral, ő meg betanulta.

2018. febr. 2. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaa hogy csak neki egyedül küldte el a a tanár? Úgy értettem hogy az egész csoportnak. Hát így még gázabb.
2018. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát egyedül ő volt a vizsgán. A többi felveszi újra.
2018. febr. 2. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért az is sok kérdést felvet, hogy milyen testvér az, aki árnyaltan de ennyire nem örül a testvérének a szerencséjénének....

Vele együtt örülnék, hogy ekkora mákja volt.. nem hogy még ide kirakom, stb.

2018. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom, de én nyáron 3 hetet, napi 2-3 órával tanultam, a feladatgyűjteményt oda-vissza, magamtól gyakoroltam. Pedig nem mérnöki szakra járok.

Mégis akkorára van vele, hogy mérnök lesz. Én az oktatás színvonalán vagyok kiakadva.

2018. febr. 2. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezt az oktatás színvonalát...nem az egyetemen leszel jó szakember, hanem a munkahelyen. Az egyetem csak ugródeszka...és bizony az élethez is, munkahelyen való megfeleléshez is szerencse kell....ha meg a tesód éjjel-nappal tanult volna és megbukik akkor meg a tanár a szemét :-) Ráadásul a többi csoporttárs is elmehetett volna, de nem ment..tesód bevállalta és bemákolta....ad át neki gratulációmat.
2018. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!