Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hetedikes gyereknek hogy...

Egy hetedikes gyereknek hogy emgedik meg, hogy bukjon?

Figyelt kérdés

Engem még egyetemen is elvertek az egyesért.

Szóval nem tudomegérteni, gogy ilyenkpr hol van az anyja. Nem egyből bukott. Ráadásul tök vígan van.


2018. febr. 4. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Szüleim kezet emeltek volna rám egy egyesért, vagy elvágtam volna a torkukat, vagy feljelentem őket kínzásért, kiskorú bántalmazásáért.

Nem mindenki születik pondrónak, hogy megalázkodjon csak azért, mert világra szarta valaki.

2018. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésett szabály, hogy kit, miért és hogyan kell megbüntetni. Neked a szüleid ilyenek, te megszívtad, neki a szülei nem, így ő nem.
2018. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha téged vertek volna ,akkor ezért a helyesírasért már a sírköves meg a pap után rohangálnanak.
2018. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elgépelés babuci.
2018. febr. 4. 19:12
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Az egy dolog, hogy elgépelted, de nem szoktad visszaolvasni, amit leírsz?


Érdekes...

2018. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, telefonon nagyon kicsi az ablak és bonyolult mozgatni a kurzort.
2018. febr. 4. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Akkor meg írd ki akkor, amikor ki tudod normálisan írni... Vagy ennyire életbevágó volt feltenni a kérdést?
2018. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Keress fel egy pszichológust és neki mondd el, hogy vertek a szüleid. Mi ezen nem tudunk segíteni.
2018. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Simán lehet, hogy elkényeztetett a gyerek.

Az én osztályomban volt olyan, hogy valaki 4-est kapott, és sírt. A másik meg egy csomó mindenből bukott, de kapta is az új Iphone-t. Neveltetés és családi háttér kérdése. Az 1. gyerektől (akiről irtam), sokat elvártak, de jól is tanult. A másiknál elkényeztetett szemelyről volt szó, elvált szülőkkel, bonyolult családi háttérrel. A jól kereső anyuka mindent megadott a kicsi szeme fényének, és próbálta a lehető legkényelmesebben elhelyezni a fiát.

Szóval ilyesmi.

2018. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szülők úgy vannak vele, hogy magának tanul, ha neki jó a közmunka az ő dolga. Nem minden szülőnek fontos a gyereke jövője. Vagy alapból tudják hogy hülye a srác és felesleges kínlódni vele.
2018. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!