Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány éves koromig lehetek...

Hány éves koromig lehetek nappali tagozatos diák? Most 20 vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ha milliomos vagy, akkor akár életed végégig tanulhatsz nappalis diákként, költségtérítéses szakon. Az államilag finanszírozott képzés 12 félév (+2 félév az osztatlan képzéseknél)
2010. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De van egy korhatár is, nem? Én sem tudom, hogy pontosan mennyi, de valami 35-40-re emlékszem.
2010. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+ azt biztosan tudom, hogyha gyesen van, akkor is lehetsz államilag támogatott, akárhány éves is vagy.
2010. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háát nem tudom, én ismerek olyan nappalis diákot, aki 40 évesen kezdte el az egyetemet.
2010. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
öööö és azt is tisztázni kéne, hogy egyetemről vagy OKJ-s képzésről van-e szó... mert OKJ esetében van korhatár nappali képzésnél
2010. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
OKJ-s képzés lenne. Vagy vmi szakképző suliba megyek. (amúgy meg nem vagyok milliomos, és nem is célom,h az legyek)
2010. jún. 7. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
ha OKJ vagy szakképzés, akkor a szakmától függően vannak a korhatárok. Van olyan szakma (most olyanról beszélek, ami államilag támogatott szakképesítés) ahova 18, van ahol 20, 21 éves a korhatás, és van olyan ahol 25-től lehet csak menni. Ha meg van a kiszemelt szakma, akkor érdeklődj a helyi OKJ-s oktatási központban.
2010. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz
2010. jún. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!