Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ÁOK vagy PTE-ÁOK?

SE-ÁOK vagy PTE-ÁOK?

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyiket jelöljem meg első helyen, számít bármit is, hogy a Semmelweis a fővárosban van, és, hogy nagyobb a "hírneve" vagy diplomaszerzés után abszolút semmit nem számítanak ezek? Illetve melyik város jobb? (Már ha ezt meg lehet állapítani csak így egyáltalán.) Kollégiumba mennék, így az albérletárak nem fontosak. Illetve, gondolom az oktatásban sincs számottevő különbség, hiszen mégis csak orvosi mindkettő.

Köszönöm a segítségeteket!


2018. febr. 7. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan Debrecenbe járok, szóval a konkrét kérdésre nem tudok válaszolni, de segítek eloszlatni néhány sztereotípiát. Diplomaszerzés után abszolút nem számít, hogy hol végeztél. Mind a négy orvosi egyetem egyforma minőségű (világszintű!) képzést nyújt. Természetesen vannak kisebb eltérések. Vannak egyének, akik nagyon hangoztatják, hogy csak a mi képzésünk nyújt valódi orvosképzést és stb. stb. stb. Város, egyetem környezete, valamint a hallgatói élet alapján válassz.


(Mielőtt valaki belém kötne, bőven elég lett volna a SOTÉra is a pontom, de én mégis Debrecenbe akartam jönni. :D)

2018. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!