Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Verseghy Ferenc Gimnázium...

Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok! A természettudományi szakra 150-ből legalább hány pontot kell szerezni, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 15:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia elméletileg 110-nél már biztos hogy felvsznek a szülőin azt mondta az igazgató amúgy hány pontod lett e felvételiből ha szabad kérdeznem?
2018. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok, jövőre írom a felvételit, ha olyan 80 pont körülire megírom (erős iskolába járok, szóval sikerülhet) 121 pontom lesz. 44 vagy 46 lesz a hozott pont (nem tudom 4,4-et hetedik évvégére és nyolcadik félévére ötösre tudom e javítani fizikából). De a 66 pontos felvételi szerintem simán meglesz. Köszönöm. Ment a zöld kéz
2018. febr. 7. 16:59
 3/4 A kérdező kommentje:
És elnézést kérek, ba túl magabiztosra sikeredett a válaszom
2018. febr. 7. 16:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha*
2018. febr. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!