Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, hogy ha a...

Mit csináljak, hogy ha a tanárok nem tanítanak rendesen?

Figyelt kérdés

Azzal kezdek, hogy 9.-es vagyok, gimis, 3-as tanuló, és a rossz tanulókat nálunk (2-őt) kirúgtak az iskolából.

A töri tanárunknál nincsen rosszabb: állandóan késik, nem jár be dolgozni, ráadásul nem csinálunk mást az óráin, csak a tankönyvből kimásoljuk a vázlazot, és a tanárnő nem is segít. Dolgozatunk pedig rettenetesen érthetetlen:bonyolult kérdéseket ad fel, érettségi feladatok is vannak benne. 14-en buktak (beleszámítva, akiket kirúgtak) töriből a 24-ből (én szerencsére semmiből).

A természettudomány tanárunk sem a legjobb. Ő lemásoltat 3-4 oldalt a füzetünkbe, és a következő nap megírjuk a dolgozatot (jó, tudom, azt csak meg kell tanulni), és 3-4 hét míg kijavítja. Szerintem túl sokat ad fel ez a tanárnő, ráadásul 1 napunk van rá megtanulni, SZÖRNYŰ! Természettudományból 8-an buktak. Mit csináljak? Menjek el egy másik iskolába? De ez az iskola van a legközelebb. :((( Mi a teendő? Tűrjem el őket? Félek a következő évektől....



2018. febr. 8. 13:10
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nézz körül más nem túl távoli iskolákban és kérdezd meg az ott tanuló diákokat mielőtt váltanál. Én tuti nem maradnék ha van más megoldás de ha mégis maradsz, akkor készülj előre az érettségire. Korábbi évfolyamoktól be lehet szerezni tételsorokat, azokat dolgozd ki folyamatosan és ne foglalkozz a tanárokkal. Azt tanuld meg ami érettségire kelleni fog vagy érdekel.
2018. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg így van, akkor nagyon szomorú, hogy ilyen semmirekellő tanárok veszik el az állást olyanoktól, akik tényleg szeretnének tanítani.
2018. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Menj át máshova, ezek a tanárok úgysem fognak megváltozni. A közelség csak egy dolog, de ne ezen múljon már a jövőd.
2018. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké. Megpróbálok érdeklődni. Mivel gimis vagyik, és csak 3-as tanuló nem hinném, hogy olyan erős ikolába kéne menni, de azért érdeklődök minnen-honnan. Köszönöm:)
2018. febr. 8. 14:27
 5/5 A kérdező kommentje:
jólvan, azóta másik gimiben vagyok, és sokkal jobb tanuló. :) És sokkal több barátom is van, mint annak idején!
2018. nov. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!