Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGE-n a levelezősöknek van...

A BGE-n a levelezősöknek van lehetősége az oktatási napokon kollégiumi szobát kivenni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Ez nem így működik, hogy csak x napra veszek szobát..

Azonban a pontos lehetőségeidről az egyetemen kell kérdezősködni.

2018. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem így működik, hogy csak x napra veszek szobát.. "


Más egyetemen is vannak vendég szobák, amelyeket kivehetsz akár 1 napra is. Főleg a levelezősök használják. Egyébként BGE-n nem tudom mi a helyzet. A kollégiumoknál kell érdeklődni.

2018. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A PSZK-n tudom, hogy voltak vendégszobák, én is vettem ki, de legutobb mikor hivtam, egyszer felujitás volt, egyszer meg mintha azt mondta volna, hogy nappalisoknak van már kiadva, ugyhogy nem mehetek. Nem tudom, hogy rossz volt az idözités, vagy mostmár mindig igy lesz. Egyébként mellette ott van az állatorvosi koli, ott is adnak ki szobát, csak ott 15 ezer, ugyhogy ajánlatos társulnod valakivel. Ha más karrol érdeklödsz, nem tudom hogyan megy.
2018. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!