Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha adok be felvételit most,...

Ha adok be felvételit most, akkor pótfelvételit már nem tudok? SOS

Figyelt kérdés

Nagyon fontos, mert most járok egy fősulira, de újra kell felvételiznem mindenképp. Most csak azt nem tudom, hogy maradok ezen a szakon, vagy n, illetve függ, hogy meglesz-e az egyik tárgyam, vagy nem.

Vagy ezt a jelentkezést időközben kitörölhetem a lejártáig??


2018. febr. 12. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Törölni nem tudsz.

Pótfelvételire akkor jelentkezhetsz, ha a mostani eljárásban nem vesznek fel sehová.

2018. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felfognak az hótziher.

Arra emlékszem, hogy egyszer lehet változtatni és törölni.

Akkor nem tehetem meg, hogy kitörlöm az össze eset? Múltkor is töröltem.

2018. febr. 12. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd be az összeset, amit szeretnél és később változtathatsz a sorrendjükön.
2018. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Max felvesznek és nem mész el beiratkozni. Nem történik semmi.
2018. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt értem. De lehet júniusig még változik a helyzet, vizsgák, érettségi és máshova akarok jelentkezni.

Akkor ezt meg lehet valahogy semmisíteni?

2018. febr. 12. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, törölni már nem lehet, csak hátrasorolni.

De júliusig még ugye módosíthatsz sorrendet. Utána már csak azt választhatod, hogy nem iratkozol be oda, ahova felvettek.

2018. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most van egy vizsgám ami, ha sikerül akkor nem felvételizek újra. Viszont, ha nem sikerül akkor muszáj lesz, mert nincs több lehetőségem.

Beiratkozni nem akarok újra, ha nem muszáj, mert 60 ezerrel több lesz úgy a tandíj.

Attól is függ, hogy a karváltást meg tudom-e oldani sulin belül.

De akkor ezek szerint meg nem történté nem tudom tenni a felvételit. Én június végén töröltem egy helyet, az biztos.

2018. febr. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!