Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet csinálni 2 órán át...

Mit lehet csinálni 2 órán át tartó óraközi "szünetben" (egyetem)?

Figyelt kérdés

Szinte sokkot kaptam, amikor megláttam hogy az idei félévemben elkerülhetetlen heti 2-szer 2 órás várakozás, mert annyira szarul lett összehangolva az órarendem.

Szerdán és csütörtökön is az első órámnak 11:45-kor van vége, s ezután mindkét napon csak 13:45-kor kezdődik a második.

Ennél rosszabbat el sem tudok képzelni, mert ez a 2 óra pont olyan, hogy semmi komolyabba (pl. hogy átmenjek a munkahelyemre) nem lehet belekezdeni, ugyanakkor önmagában nagyon hosszú idő arra, hogy csak úgy elengedjem és semmit ne csináljak. Így is annyira rövid egy nap!

Annyira siralmas egyetemre járok (ELTE BTK), hogy itt egyébként még az épületen belül le sem lehet ülni hogy tanuljak legalább, mert még padokra sem telik, szóval nem tudom, mitévő lehetnék így. Ti hogyan szoktátok megoldani ezeket a reménytelen helyzeteket?

(Természetesen mind a 4 említett óra szeminárium, úgyhogy nem tehetem meg hogy az egyiket rendszeresen skippelem.)


2018. febr. 14. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A környéken lévő mekibe vagy kávézóba beülsz és tanulsz.Napi egy kávét,vagy sajtburgert talán kibírsz.Jobb ötletem nincs sajna.
2018. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a környéken könyvtár(egyetemeknek szokott lenni), akkor oda is be lehet ülni tanulni, de jó idő esetén tavasszal akár egy parkba is kilehet ülni, de ha más nem maradt, akkor egy kávézóba, vagy egy kajáldába is beülhetsz inni egy kávét, vagy enni egyet, míg átolvasod valamely előadás anyagát (úgyis ebédidőben van ahogy írtad).
2018. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Akár be is ülhetsz valamelyik előadásra, azokra bárki beülhet.
2018. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi könyvtár vagy ilyesmi. De akár egy üres termet is felkutathatsz. Wifi gondolom van, egy laptop ennyit pont kibír, tudsz dolgozni/tanulni vagy amit kell. közben elmész ebédelni, elintézni ügyeket (okmányiroda, bevásárlás stb stb.)
2018. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem mész el ebédelni?
2018. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a könyvtárt ajánlom.
2018. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!