Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi ponttal és ilyen átlagga...

Ennyi ponttal és ilyen átlaggal felvesznek a Xántus János Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Xantusba jelentkeztem sima középhaladó és haladó angol tagozatra.. Szerintetek 64 pontos írásbelivel és 4,7 vitt az lát eredménnyel felvesznek?

Előre is köszi :)



2018. febr. 14. 22:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*4.7 vitt átlageredménnyel (7. Évvégi es 8. Felevo jegyek átlaga)
2018. febr. 14. 22:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen átlagom és elért pontjaim voltak. Ugyanazokat a szakokat jelöltem meg,mint te. Sokat számít,hogy milyen lesz az angol írásbeli felvételid,ami alapján besorolnak a középhaladó vagy a haladó osztályba felvételizők közé. Én anno elcsesztem mert túlstresszeltem. Nekem nem sikerült bejutnom. Drukkolok Neked!
2018. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igyekszem de en is nagyon stresszes vagyok..az nyugtat hogy iden elvileg alacsonyabbak a ponthatarok..

Most hova jarsz??☺

2018. febr. 15. 16:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Xántusba tavaly 22 pontos matek és 32 pontos magyar központi kellett a behíváshoz vagy összesen minimum 60 pont. Tehát szóbelire be fognak hívni. Ahogy az iskola tájékoztatójában is írják az angol tesz NEM számít a felvételi pontszámba csak az osztályba, szintre sorolást szolgálja. Ami számít utána a szóbeli, ahol max 20 pontot kaphatsz. Itt szűrik le ki való és ki nem a suliba. 64 ponttal és egy jó szóbelivel simán be lehet jutni.


És idén a legtöbb suliban nem lesznek alacsonyabbak a pontok, mert az országos átlag épp annyi mint a tavalyi. Így hasonló pontokra lehet számítani. Ott csökkenhet esetleg ahová valami miatt kevesebben jelentkeznek mint tavaly és ott nőhet ahová többen.

2018. febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Xantusban a szóbelim elég jó lett viszont az angol szintfelmérőt nem is tudom hogy hogy tudtam elszúrni pedig akkor májusban középfokúztam az Origonál. Mindegy ennek valamiert igy kellett alakulnia. :-) Én most a Kölcseybe járok a magyar-francia kéttanra. Most írtuk a szintfelmérőt angolból amit a második nyelvnek választottam.Nem könnyű a francia. Kellett ez a félév,hogy belerázódjak.
2018. febr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért drukkolok Neked! Majd írj ha már tudod a szóbeli időpontját. :-)
2018. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkolást és a válaszokat! :)
2018. febr. 16. 11:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát feljebb ment a ponthatár idén...minimum magyar 35 pont minimum matek 23 pont VAGY minimum összesen 63 pont.
2018. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De lényeg, hogy behívnak kérdező 😊
2018. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező gratulálok biztos hogy behívnak szóbelire:) én meg írtam 57 pontos központit, de 2 ponttal lecsúsztam a minimumról:((((( annyira sajnálom, nem tudom mit kezdjek most.
2018. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!