Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tértivevényesen adtam fel...

Nem tértivevényesen adtam fel az érettségi jelentkezésemet, ebből baj lehet?

Figyelt kérdés

Csak elsőbbségivel küldtem el, de még nem jeleztek vissza. Mondjuk ezt nem csodálom, hiszen bizonyára rengeteg adatot dolgoznak fel. Valószínűleg megérkezett a levelem, vagy aggódjak, hogy esetleg mégsem? És ha nem, mit lehet tenni? Mivel már nem vagyok középiskolás,

fizetnem is kellett érte.

Mikor fog értesítést küldeni az OH?



2018. febr. 15. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Semmiképpen ne várj értesítést mostanában. Valamikor áprilisban. Arról nem küldenek külön értesítést, hogy kösz, megkaptuk.
2018. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm biztos,hogy még dolgozzák fel az adatokat én sem kaptam meg semmi visszajelzést, de én a helyedben felhívnám őket ahova be adtad a jelentkezési lapot,hogy ebből lehet-e gond.
2018. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat! Nem túl ideális ez a megoldás így szerintem. Az efelvételi rendszeréhez hasonlóan kellene megcsinálniuk az érettségi jelentkezést is. Ők visszajeleznek, ha valami nem stimmel.

No de mindegy. Remélem a legjobbakat. :D Egy emailt mindenképpen írok nekik, hátha válaszolnak.


u.i. Késő vettem észre, hogy a kérdésben az Oktatási Hivatal szerepel, természetesen a kormányhivatlra gondoltam, ahova küldtem...

2018. febr. 15. 22:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez a helyzet velem is..vagyis én a postán mondtam,hogy úgy szeretném feladni,ki is töltöttem a papírt,de azt nem vette el,csak a levelemet,én meg nem tudtam,hogy azt is oda kell adni..azóta jött már neked valami levél? Nekem még nem..
2018. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én tértivevényesen adtam fel a jelentkezésem (15-én) és péntek reggel jött is egy visszaigazoló e-mail amiben ezt írták:


"Tisztelt Vizsgázó!


Levelemhez mellékelem az érettségi vizsgára történő jelentkezéséről szóló visszaigazolást. Kérem, szíveskedjen adatait és vizsgajelentkezését ismételten ellenőrizni. Amennyiben hibás adatot talál, legyen kedves haladéktalanul jelezni.


Tájékoztatom, hogy a vizsgabehívót, amely tartalmazza vizsgáinak időpontját és helyszínét, 2018. április második felében tértivevényes küldeményként postázzuk."


Szóval szerintem nektek is kellene mostanában kapnotok valami hasonlót.

2018. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Uh. 15.44-es, köszi, hogy írtad. Én nem kaptam ilyet. :(


#15.24-es: ha kapsz valamit, szólj. Én is fogok. Bár szerintem inkább írjunk nekik. (A kormárnyhivatalnak, ahová küldtük. Én Pestre, te nem tudom, hova.)

2018. febr. 26. 17:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem igazán emlékszem rá, de kellett megadni email címet is?! Ez nem rémlik.
2018. febr. 26. 17:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ma kapta meg,még várok hétfőig,aztán felhívom őket,ha nem jön meg addigra :)
2018. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. De mikor kellett megadni email címet?
2018. febr. 26. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Az érettségi jelentkezési lapon a személyi adatok után voltak az elérhetőségek. Ott volt az állandó lakcím, értesítési cím, telefonszám, mobil telefonszám és az e-mail is.
2018. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!