Te te te kérdése:

Szent laszlo gimi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsos kiskepzos vagyok, es szeretnek atmenni termesezt tudomany szakos gimibe, mert orvosnak keszulok. Arra lennek kivancsi, hogy mi a velemenyetek avszent laszlo gimirol. Jo e ilyen celokkal, es ha igen, milyen nehez bejutni. A valaszokat elore is koszonom

2018. febr. 16. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt Szent Lászlósként írom, hogy véleményem szerintem a biosz-kémia tagozat a legnehezebb nálunk. Keményen kell tanulni és elég sokat, de ha orvosira akarsz menni (ahogy az ott végzettek 80%-a) akkor mindenképp megéri. Kiváló alapot ad az egyetemhez, egyik ismerősöm például azt mesélte, hogy aki a Lászlóból jött az orvosira, már sokkal előrébb volt, mint a többiek. Nehéz bekerülni és bent is maradni, de nem lehetetlen. Ha tényleg komolyan gondolod az orvosit, akkor meg se kell majd hogy kottyanjon a dolog.

Nem tudom milyen tanuló vagy, tavaly milyen lett a központid meg ilyenek, de nem egyszerű az átjelentkezés :/ egyik ismerősöm megpróbálta, egész nyáron készült arra a tesztre, amit irattak vele és nem jött neki össze a dolog, pedig tudom hogy becsületesen tanult és végtelenül intelligens volt. Szóval nehéz egyik gimibol a másikba átjelentkezni, pláne hogy nem nagyon szoktak kiesni az E osztályból, tehát szabad hely sincs általában :(

Én még az Apáczait ajánlanám, de az talán még húzósabb ilyen szempontból. De ha jól tudom a Leövey Klára gimiben is van biosz tagozat (vagy a Telkiben?), oda könnyebben bejuthatsz, ha a Lászlóba nem sikerülne (amire azért lehet számítani, már bocsánat).

2018. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nagyon tisztesseges valaszt kaptam. Es majd meglatom. Minden esetre mindent lehegosegemet bevetem, mert nagyon ambiciozus vagyok a temaval kapcsolatban.
2018. febr. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!