Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pro és kontra. Mi a véleményet...

Pro és kontra. Mi a véleményetek az ELTE pszichológia BA szakról?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok: jó és rossz tapasztalatok, tanárok, követelmények, milyen a társaság, az ösztöndíj lehetőségek és egyáltalán, hogy mit lehet kezdeni egy pszichológia BA-val?

Köszi! :)


2018. febr. 16. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kontra: ELTE
2018. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én elsős vagyok most, szeretem, szerintem a tanárok többsége jól tanít, megértő és nem szívatós. Társaság szerintem minden évben más. Eddig egy vizsgaidőszakról tudok nyilatkozni, követelmények azért vannak, de nem volt nehéz jó jegyet szerezni.

Ösztöndíjból van szociális és tanulmányi, ha jogosult vagy a szociálisra, az egész magas, a tanulmányit viszont nehéz elérni, nagyon jó átlag kell hozzá.

Pszichológia BA-val viselkedéselemző leszel, ezzel HR-snek vagy pszichológus asszisztensnek tudsz például elmenni. Ahhoz hogy pszichológus legyél kell a mesterszak is.

2018. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kutató szeretnél lenni, akkor inkább a Károlit ajánlanám.
2018. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!