Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 18 evesen 9-10. osztallyal...

18 evesen 9-10. osztallyal melyik iskolaba vennenek fel?

Figyelt kérdés
Kicsuszott az eletem es emiatt sajnos idejutottam, nem tudtam sehova sem beilleszkedni. 9be megbuktam es a 9-10et nagy nehezen elvegeztem nappalin egy keresztfeleves iskolaba, es most erettsegiznek estin, viszont nekem ez nem jo. Ugyanis kevesbtudast ad at es nincsenek itt barataim, amik hianyoznak, raadasul azberettsegit is maximum kettesre tudom megirni, annyira nincs tanitas. A 18at 2 hete toltottem, szoval meg friss, de mar nagykoru vagyok hivatalosan. Hova lenne erdemes jelentkeznem, hova vennenek fel nappalira?
2018. febr. 20. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el, hogy mi érdekel és érteklődj az adott iskolánál, hogy mi a teendő, hogyan tudnak segíteni!
2018. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!