Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Uriiisten a szent margit...

Uriiisten a szent margit gimnaziumba szeretnek menni. BÁrmilyen véleményt elolvasok de leginkabb az odajaroktok szeretnek velemenyeket. MILYEN?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oda járok. Nagyon szeretem, mert a tanárok segítőkészek, és lelkiismeretesek, tanulmányokban pedig szerintem elég erős.

Jó az iskola felszereltsége, pl. minden teremben van vetítő, és billentyűzet.

Az iskola belülről is nagyon szép, és mióta új az igazgató, sok új ,,fejlődés" van/lesz. Pl. most fogják felújítani a kinti udvart, bővítik is, azt hiszem.

A közösség általában jó, én azt látom, hogy az osztályok jól megvannak. Az én osztályom sajnos kivétel, de ettől te még kifoghatsz egy normális osztályt.

Ha még van kérdésed, akkor írj privátba

2018. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
MENEKÜLJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!