Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti piarista gimnázium...

Kecskeméti piarista gimnázium és kollégium vélemények?

Figyelt kérdés

#Kecskemét piarista gimnázium #vélemények a kecskeméti piarista gimnázium kollégiumáról #gimnáziumok Kecskeméten #kollégiumok Kecskeméten
2018. febr. 23. 08:50
 1/7 anonim válasza:
2%
Refis vagyok nem Piáros, de köztudott hogy az a hely drogtanya xD
2018. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 :DDDDDDDDDDDD válasza:
62%
Kedves első válaszoló! Ha nem Piáros vagy, kérlek ne drogtanyázd le a sulit, mivel én inkább a Refiről hallottam drogügyeket, egy tanáromtól (akinek a lány most 12. ott), meg egy ismerősömtől is aki oda jár. A Piaristáról én még csak jót hallottam, a város második/harmadik legerősebb sulija. Viszont további véleményeket én is szívesen hallanék, mert azt jelöltem meg másodiknak :)
2018. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyre gagyibb a suli. Már vallásosnak sem kell lenni. Bárkit felvesznek. A problémás gyerekek gyűjtőhelye.
2018. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 :DDDDDDDDDDDD válasza:
62%
Én nem értem az előző válaszolókat. A piár a megye egyik legerősebb gimnáziuma. A kollégium fantasztikus. Ugye most építik a koleszt úgyhogy az is nagyon jó lesz. És a közösség nagyon-nagyon jó. Én csak ajánlani tudom sulit :)
2018. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Piár mióta a megye egyik legjobb sulija?

Csak Kecskeméten 4 iskola is leelőzi... (Bányai, Katona, Bolyai, Refi)

Aztán még ott van a Szent István Gimi (Kalocsa), meg a III.Béla Gimi (Baja).

A Piár elégge gyűjtő lett az elmúlt pár évben, csak a pénz a sok.

Egyébként meg szerintem a Refi is meg a Piarista is drogtanya😂

2018. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 :DDDDDDDDDDDD válasza:

#5-ös! Eleve bukott a sorrended. A Bányai egyáltalán nem számít mivel az min. 6 osztályos. A Katonában megnéztem, ott rosszabbak az eredmények. A Refivel egy szintben van. A bajai Frankel pedig egyre jobban adja le a színvonalat. A kalocsai gimi meg hogy jön ide? Az valahol a rangsorban az Isten háta mögött van... Én Kalocsa közelében lakom inkább oda mennék ha olyan lenne a suli. Ráadásul van ott tanár ismerősöm is aki szintén ezt mondja, nem hiába.

Piárosok hol vagytok? Nem értem gyakorin miért kell lejáratni egy iskolát. A 2 éve Piárban végzett osztályban volt egy ismerőse a családomnak. Azt mondta az osztály 90°-át felvették oda amit elsőnek jelölt meg. (Ő például orvosira ment, sokan jogra. És ezek csak példák)

2018. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem teljesen értem, hogy miért kell ledrogtanyázni a Piárt, miközben ez a valóságtól a lehető legmesszebb áll. Piáros vagyok, és sose hallottam akkora butaságot, pedig nagyon sok pletyka a fülembe jut.

Én nagyon szeretem a gimit, a tanárok általánosságban erősek, alaposan felkészítenek az érettségire. Nagyon szeretem az osztályomat, az is borzasztó jó, hogy külön hangsúlyt fektetnek az osztály összekovácsolására.

Kedves külsős hozzászólók, legyetek szívesek ne terjeszteni ekkora badarságokat, és ne lehúzni ezt a felfelé törekvő és folyamatosan fejlődő gimnáziumot. Köszönöm az értlemeseknek!

2021. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!