Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű társadalomismeret...

Emelt szintű társadalomismeret szóbelin vannak pszichológiai témakörök?

Figyelt kérdés

Emelt szinten fogok érettségizni társadalomismeretből és középszinten megtalálható az érettségi témaköröknél az előző évekből a pszichológia. Emelt szinten viszont úgy látom, hogy nem lehet választásom úgy mint középszinten, hogy pszichológiai vagy pedig gazdasági és pénzügyi ismeretekből készülök fel. Ez nem is probléma, csak jobb ha tudom hogy melyikbe fektessek úgymond több energiát. Természetesen tudom, hogy más témák is vannak, de azokkal tisztában vagyok.

Tehát összegezve a kérdésemet: Csak középszinten van esélyem választani a pszichológiát szóbelinél?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2018. febr. 24. 12:00
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem tudja még és ez a kérdés merül fel benne ami által ide tévedt, akkor szólok hogy kivették a pszichológiát. Gazdaság és pénzügy, illetve társadalomismeret és jelenismeret van már csak.
2018. máj. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!