Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhetek az alábi iskolákb...

Bekerülhetek az alábi iskolákba ijen felvételivel?

Figyelt kérdés

Központim 24 pont let (nagyon el rontotam, 19 pont magyar, 5 pont matek). Jegyeim:

7. Év vége

Nyelvtan: 2

Irodalom: 2

Matek: 2

Kémia: 2

Biosz: 4

Töri: 3

Föci: 4

Angol: 3

Fizika: 3

Infó: 3


8. Félév:

Matek: 3

Kémia: 2

Nyelvtan: 4

Irodalom: 4

Biosz: 4

Töri: 3

Föci: 4

Infó: 4

Angol: 3

Fizika: 3

Az alábbi iskolákat jelöltem:

Verebély: rendészet

Kőrösi 17.ker: általános

Békésy györgy szki: öszes szak

Corvin Mátyás gimi: info


Van esélyem bekerülni? És ha ugen melyikbe?



2018. febr. 27. 10:23
 1/4 anonim válasza:
Corvin Mátyás Info szakja szerintem ilyen pontokkal es jegyekkel eselytelen a többi iskolát nem ismerem, ne legy elkeseredve suli nelkul ugysem maradsz! Valahova amit beirtal be fogsz kerulni sok sikert
2018. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Borzasztó. Hogyan kaphattál ilyen hely(telen) írással nyelvtanból négyest? Nem tök mindegy neked, hogy hova mész tovább? Úgysem tanulsz. Valahova úgyis felvesznek. Aztán majd ha eljő az ideje talán benő a fejed lágya és lesz miről beszélni.
2018. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fél év volt és mindenki job jegyet kapot
2018. febr. 27. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Corvinba, Kőrösibe tuti nem, Békéssybe turisztikára biztos nem, a másik két tagozatra esetleg. Verebélybe talán.
2018. febr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!