Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire számítsak szóbelin?

Mire számítsak szóbelin?

Figyelt kérdés
Holnap megyek szóbelizni, csak egy egyszerű elbeszélgetés lesz, vagyis csak a kommunikációs kézségemre kíváncsiak de mégis nagyon izgulok. Egyáltalán mit vegyek fel? Ha bemegyek akkor kezet kell velük fognom és bemutatkozni? Meg mondanom kell hogy pl xy városból érkeztem és ez és ez a hobbim, vagy majd ők rögtön kérdeznek? Milyen kérdésekre számíthatok körülbelül? Tudtok olyan dolgokat mondani amik betartásával esetleg valami "plusz pontot" kapok? Kérlek segítsetek!
2018. febr. 27. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam szóbeli felvételin, akkor ők kb olyanokat kérdeztek, mint te. Ünneplőbe azért nem kell menni, de érdemes elegánsabb ruhát felvenni.

Szerintem csak arra kíváncsiak, hogy te milyen vagy. Mennyire vagy problémás stb. Amolyan pofavizit ez.

2018. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!