Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki, Petőfi, Szent-Györgyi...

Teleki, Petőfi, Szent-Györgyi Albert, Szent Benedek gimikről várnék tapasztalatokat. A sorrend kialakítása miatt kérném az infókat. Ha valaki ezekbe a gimikbe jár, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 20:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Azért ahhoz képest,h 8. Kerületről beszélünk, a Corvin negyed egy biztonságos és jó környék. Ugye,hogy a Corvin moziba és a Corvin plázába nem félelmetes elmenni? A suli ott van mellette. Évek óta napi szinten megyek arra konkrétan az iskola épületébe,csak a földszintre, általános iskolába.
2018. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én ott lakom. Azért történnek érdekes dolgok arra, de szerintem máshol is. A kamerák többsége nem üzemel és a közterületesek kb. 30-60 perc mire megjelennek egy esetleges bejelentésre. A rendőrök és a közteresek nem működnek együtt. Tudnék mesélni bőven.

A suli felvett, de mivel csak pár éve van ott gimi, ezért inkább a végére írtam. Mindenkit felvettek aki oda jelentkezett.

2018. ápr. 9. 07:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Erősség szempontjából én is ezt a sorrendet javasolnám. De nekem személy szerint a Petőfi szimpatikusabb mint a Teleki. Milyen központid és mennyi hozott pontod van?
2021. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!