Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium vagy...

Tóth Árpád Gimnázium vagy Fazekas Mihály Gimnázium? Későbbiekre tekintve melyik éri meg jobban? (Debrecen)

Figyelt kérdés

A TÁG-ba és a debreceni Fazekasba is jelentkeztem. Mindkettőbe matek-fizika tagozatra. Társaság, oktatás szempontjából melyik? Illetve a későbbiekben végzettség, elhelyezkedés szempontjából?

Köszönöm a válaszokat! :) 14/L



2018. márc. 1. 06:49
 1/7 anonim válasza:
100%
GYere a fazekasba! Jó fej mindenki, a közösség csodás4 De amúgy a TÁG se rossz,szerintem. A Fazekasban mondjuk erősebb a mat-fiz. :) A lényeg,hogy a Kossuthot kerüld mert az egy nagyon szar hely.
2018. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a Fazekast mondanám jobbnak. Gyakorlógimnázium, így ad egy alapot az egyetemre.
2018. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

#1 A Kossuth alapból nem szimpi

2018. márc. 1. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ mennyire bírod a strapát a Fazekas nagyon kemény. Én a TÁGba megyek matek fizikára. Nem akarok éjjel nappal tanulni ráadásul itt is biztos helyem van az egyetemen. Majd az egyetemen megállas nélkül tanulok, de a gimi szerintem ugyanannyira szól a barátokról mint a tanulásról. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem fogok tanulni, hanem hogy jó jegyeket akarok szalerezni hogy felvegyenek az egyetemre de nem akarom minden délutánomat folytonos tanulással tölteni. Amit elmondtam mindent ismerősoktol odajaró diákoktol szedtem.
2018. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. márc. 4. 12:56
 6/7 anonim válasza:
Melyiket választottad végül?
2018. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fazekasba jo fej mindenki? Xddddddddd ez egy jo vicc.
2018. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!