Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így van esélyem a budapesti...

Így van esélyem a budapesti Madách Imre Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

A központim 76 pont lett (magyar:44 matek:32)A tavalyi és a mostani bizonyítványi átlagom is 5,0 lett. Ma voltam szóbelin és bár az angol kicsit gyengének éreztem de a magyar részén nagyon jól éreztem magamat, szóval az szerintem jól sikerült. Így mekkorák az esélyeim? Nagyon szeretnék ide bekerülni :(. Ja és a haladó angol kezdő német tagozatra jelentkeztem.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2018. márc. 1. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Így nehéz megmondani, mert a szóbelidtől függ. De a központi és a hozott pontok alapján van esélyed:) Nekem a központim 79, hozott pont max és szóbeli 38 lett.
2018. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ez most kicsit megnyugtatott.
2018. márc. 2. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, honnan tudod, hogy 38 lett a szóbelid ? a magyar és angol összesen ? 80-ból lett 38? Ott hogy érezted, jól sikerült, bólogattak ? Nekem nem mondtak semmit, hogy hány pontos lett.
2018. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bent vagy. 😃 anno nekem is hasonló pontom volt,jó az már vagy 10 éve is 😃Akkor nekem is az angol sikerült rosszabbul..de ez a nagy átlagnál így volt a jelentkezőknél. ( Nekem első nyelvem spanyol volt a 2. angol)
2018. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2018. márc. 8. 16:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos azóta kiderültek a szóbeli eredmények :D A magyar 38/40 a 37/40(ez eléggé meglepett, rosszabbra számítottam😅). Ideiglenes listán 211. vagyok és tavaly a 197. volt az utólsó akit felvettek. Viszont kiderült hogy idén erre a tagozatra 45 ember helyett 73-at vesznek fel szóval azt hiszem jobbak az esélyeim.Vagy rosszul hiszem? Ti mit gondoltok erről?
2018. márc. 15. 22:44
 7/9 A kérdező kommentje:
*az angol😅
2018. márc. 15. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig azt mondom,hogy bent vagy. Várom az eredményt. 😉Sokan lesznek akik kiesnek mert nem elsőnek jelölték. Most már lazíts! ;) ;) Kívánok emlékezetes 8. 2 félévet...☺
2018. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :D
2018. márc. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!