Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weöres Sándor Gimnáziumba van...

Weöres Sándor Gimnáziumba van esély 4-es átlaggal és 64 pontos központival?

Figyelt kérdés
Ezzel az eredménnyel a Szinyeibe már be sem hívták a lányomat, az Adyba szóbelizett ugyan, de nem tudjuk hányadik lesz az ideiglenesen. A IX.kerületi Weöres Sándor Gimnáziumot jelöltük meg utoljára, viszont ezek után nem tudom felveszik-e.

2018. márc. 2. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy a Szinyeibe nem hívták be. A Weöresben volt szóbelizni? Hogy érezte hogy sikerült?
2018. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem tudta megmondani, vegyes érzelmekkel jött ki, kedvesek voltak vele, viszont furcsa képek közül kellett választani, úgy érezte magát mintha pszichológiai vizsgálaton lett volna. Úgyhogy nem tudjuk hány pontot kaphatott a szóbelin.
2018. márc. 2. 11:27
 3/25 anonim ***** válasza:
Értem. Hát nem tudom. Több sulit nem is jelöltetek? Azért csúnya lenne ha az Ady is elutasítaná nem olyan jó gimi az hogy ennyi ponttal ne vegyék fel.
2018. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam a Szinyeiről is. És azt hittem a Szinyeibe könnyebb lesz bekerülni.
2018. márc. 2. 11:32
 5/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg felvették e! Szurkolok neki!
2018. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe hogy az Adyt rakjátok be első helyre. Most lehet majd 21-22-én sorrendet változtatni.
2018. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A Színyeibe tavaly enyi ponttal szóbeliznibsimán behívták volna, de idén legtöbb helyen kb 3 ponttsl felment a behívási határ, ki tudja miért, mert az országos átlag nem változott.

Ennek ellenére aztgondolom a WeöresSándorba elégnek kell lennie.

2018. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kedvas hatos válaszoló, és anak mi értelme van, hogy az Adyt előrr tegyék? A Színyeibe be sem hívták tehát tulajdonképp az Ady elsőnek van beírva. Azért nem érdemes bemenni két szülővel, sorbanállni stb hogy az Adyt előre írja miközben a Színyei úgyis kiesett. A rendszer túllépi aztán ennyi, semmi hátránya nem származik belőle.
2018. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Egyébként a Weöres Sándorban még maradni is szokotg hely, szóval ha véletlen nem veszik fel első körben akkor be kell menni az igazgatóhoz és bedzélni vele, tuti felveszi. De kizártnak tartom hogy oda nem elég ez a pont.
2018. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Sok suli van amiről a közvélemény azt hiszi, meg itt is sokan azt írják, hogy ááá, oda könnyű bekerülni, meg javasolgatják 40 pontot írtaknak is. Az én gyerekem is kb ennyi pontot írt tavaly max hozott ponttal és kűzdelmesen jutott be egy közepes gimibe. Én sem gondoltam, hogy nehéz lesz.De a Weöres gyengébb mint közepes, oda be kell hogy jusson simán.
2018. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!