Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy gimibe (Bp. )...

A Karinthy gimibe (Bp. ) akiket behívtak szóbelizni azoknak hány pontos lett?

Figyelt kérdés
Én már voltam, összesen 172 pontot szereztem. Úgy hallottam, hogy tavaly az utolsó embernek 166 körüli pontja volt. Remélem bekerülök 😊. Ti a saját pontjaitokat jónak vagy rossznak érzitek?

2018. márc. 2. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia én holnap megyek szóbelizni,71 pontom lett és ezt nem érzem tűk jónak...nagyon félek a szóbelitől,főleg a matektól😫
2018. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt olyan vészes, nem kell idegeskedni. A felvételiztető tanárok kedvesek, jóindulatúak, nem lesznek mérgesek, ha valamit elrontasz, kijavíthatod. Sok szerencsét, remélem felvesznek 🤗😊
2018. márc. 2. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm remélem te is bekerülsz😊
2018. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én ma voltam a matekot azt elrontottam a magyar az viszonylag könnyű volt :D holnap leírom hány pontos lett a szóbeli
2018. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Osztálytársamnak 55 pontos lett az írásbelije, max pontot visz, nem ott írta meg a felvételit, mégis behívták szóbelire.? Ennyire protekciós hely? Hányingerkeltő iskola.
2018. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az van kiírva, hogy 110 ponttól hívják be az embereket.... Az nemtom hogy sikerült
2018. márc. 4. 10:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Na ez az! Mindenkinek dicsekszik, hogy megy szóbelire. Meg is mutatta nekünk, mert nem hittünk neki, hiszen 110 a ponthatár. Ott van az össz.pontja és az időpont is. Nagyon csalódtunk a suliban a Karinthyban! Másik osztálytársunkat 109-el se hívták be.Ez a személy azt mondja őt a kitűnőjére való tekintettel hívták be. Szerintetek hogy tehet ilyet egy komoly iskola? Meghazudtolja saját magát!
2018. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha be is hívják szóbelizni, akkor se fogják felvenni, mert max ponttal is csak 155 pontja lenne. Az oda elég kevés. Lehet hogy vmi rokona oda jár/járt és amiatt? Tavaly vhogy 168 pont fele volt az utolsó ember.
2018. márc. 4. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:
De most több osztály indul. Lehet emiatt lecsúsznak a pontok. Erre számít. Gazdagok. Szerintetek nem tudják saját hatalmúlag a végére becsúsztatni? Az iskola megteheti ezt?
2018. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ugyanannyi osztaly indul mint maskor?en ugy tudom.

A ponthatár 110 volt,nem tudom miert hivtak be....mindenhol van 1-2 protekcios,erte csak ennyit tudok mondani.

A helyi gimnaziuminkba 15-15 embert vesznek fel(angol nemet),es azert nem jeloltem meg,mert mar megvan mindenkinek a helye,pl erre a sulira ez eleg jellemzo.

En tegnap voltam a Karinthyban szobelizni amugy.

2018. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!