Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell teljesíteni...

Hogyan kell teljesíteni egyetemen ez esetben a tárgyakat?

Figyelt kérdés

Kimenő tanmenetben vagyok, de szerencsére még csak 1 évfolyam van az új tanmenetben. A problémám az, hogy voltam erasmus-on, illetve passziváltatva is, így van 2-3 tárgyam ami régebbről nincs meg. Őszi féléves kötelező tárgyakról van szó, de viszonylag egyszerűbbek és kevesen is buknak belőlük, sőt... Emiatt lehet, hogy nem lesz elég jelentkező egy kurzus elindításához.


Ilyenkor mi történik? Kérdeztem már a tanulmányi osztályt de felesleges volt, mert nem tudják.


A tanszéken lehetetlen elérni a tanárokat, így amíg próbálkozom, addig itt érdeklődnék, hogy valaki járt-e már így. Ha igen, akkor hogyan teljesítette a tárgyat?


Köszönöm!



2018. márc. 3. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában hozzácsapnak egy hasonló, induló tárgyhoz, de a régi tanmenet szerinti krediteket rendelik hozzá.
2018. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!