Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már valaki szóbelizni az...

Volt már valaki szóbelizni az idén (2018) a Veres Pálné Gimnáziumban? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Mikor voltatok/ mentek ?
2018. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap, azaz kedden megyek. Te voltál már?
2018. márc. 5. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem
2018. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ma voltam, most jöttem onnan nemrég. Valami tündérien aranyosak voltak :D. Végig mosolyogtak sokszor viccelődtek meg nevettek, szóval a végére már teljesen lenyugodtam :D. Én egy tigrises szöveget húztam azt kellett felolvasnom meg pár kérdés volt róla, azzal nem sokat bajlódtak mentünk utána tovább. Majd később adtak egy papírpoharat és megkérdezték mire tudnám még felhasználni, meg aztán az oklevelekről is kerdeztek meg a baráti társaságomról, stb..ja és egy tanács hogy tényleg mindent vigyél. Pl. Én szeretek rajzolni(és elvileg nem is megy olyan rosszul) szóval pár rajzomat bevittem és nagyon örültek neki, szóval tényleg ami csak eszedbe jut és úgy gondolod hogy arra büszke vagy.

Remélem tudtam segíteni, nagyon sok sikert! :D

2018. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi már én is voltam és teljesen hasonló volt. Köszi a segítséget!
2018. márc. 8. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!