Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kisképzőben számit valamit...

A kisképzőben számit valamit a szóbeli?

Figyelt kérdés

Najó rohadtul cseszedék vagyok, mivel elcsesztem a szóbelit, mivel fotó szakra hivtak be és én nem igazán szeretem annyira mert ugy gondoltam nemjó, de mondom akkor meg mégjobban egy cseszedék voltam (reggel)

izéé

amugy szeretek fotózni, szóval tényleg egy cseszedék vagyok, és totál félreértették sztem a helyzetet, mert mondták ha nemjó most, jöhetek jövére, és ilyenkor gondoltam hogy már most kizárnak, két tanár volt bent velem, és nagyon aranyosak voltak és kedvesek, igazából most jöttem rá hogy mennyire szeretnék ott tanulni fotó szakon is, mert ugy gondolom tutira izgis lenne, deneeem persze elkelett csesznem, és azt mondtam nekik véletlenül hogy SAJNOS a fotó szakra hivtak csak be.

PEDIG NEM EZT AKARTAM MONDANI.Azt akartam mondani hogy sajnos a grafika szakra nem hivtak már be..Napazz.

Szóval nagyon sokat számit a szóbeli?Mert ugy érzem pocsék lett, és ugy érzem az árpilis végét a halálvágyammal fogom tölteni éjjel nappal.Számit az ha vittem othoni rajzokat, és igyis dicsérték?(mindentXDD)Najó amugy tényleg nagy szerencse hogy bekerültem a szóbelire mert megkérdeztünk egy tanárt ott és aztmondta a 420-ból csak 160 volt szóbelin, szóval THANK YOU!

Mégegyszer számit a ott szóbeli?:)

Válaszotokat előre is köszönöm^^

(bocsi a helyesirásért)



2018. márc. 5. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján tényleg cseszedék vagy.
2018. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, de mondtam hogy ne nézd az irást, ha normális választ nem birsz adni sztem ne is irj ide :)
2018. márc. 5. 22:28
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi amugy nem akartam durva lenni, tudok róla, de igy próbálom felviditani magamat hogy poént csinálok belőle, nézd el nekem, köszönöm..
2018. márc. 5. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Képzeld magad a 2 tanár helyébe, te mit gondolnál? És mégis nagyon kedvesek voltak veled, mert tök jó fejek. Aki igazán Kisképzős akar lenni, annak teljesen mindegy hogy melyik szakra, csak bekeruljon!!!

Azért kíváncsi leszek, hogy ezekutan akarnak e veled dolgozni.

Nem kell áprilisig várni, nézd meg az eseménynaptárt hogy mikor teszik a felvettek listáját (sztem még a héten)

2018. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Képzeld magad a 2 tanár helyébe, te mit gondolnál? És mégis nagyon kedvesek voltak veled, mert tök jó fejek. Aki igazán Kisképzős akar lenni, annak teljesen mindegy hogy melyik szakra, csak bekeruljon!!!

Azért kíváncsi leszek, hogy ezekutan akarnak e veled dolgozni.

Nem kell áprilisig várni, nézd meg az eseménynaptárt hogy mikor teszik ki a felvettek listáját (sztem még a héten)

2018. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszolál, nem akartam őket megsérteni de szerintem még is sikerült.. :( Tényleg nagyon nagy büntudatom van, és nagyon be szeretnék kerülni, csak nem gondoltam bele akkor mert nagyon elégedetlen voltam, nem is tudom mit képzeltem, de annyira sajnálom.. :(
2018. márc. 6. 16:34
 7/10 anonim válasza:
engem üvegszakra hívtak csak be :c én se oda akartam menni,hanem szobrászra...(de az üveg is teljesen megfelel ♥) hát szorítok neked
2018. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre valaki aki megért :'(

Teljesen össze vagyok törve ebbe a pár napban, hiszen annyira kisképzős akarok lenni, és semmire nemtudok koncentrálni, csak arra hogy a holnapon a felvettek közt nem lesz a nevem :(És ez annyira elszomoritó, annyira negativ vagyok, meg sem merem nézni pénteken a honlapot, mert szerintem elrontaná az egész napomat sőt, az egész hetemet :(

Azért mert ennyire hülye voltam és olyat mondtam amit nem akartam volna.

2018. márc. 7. 21:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Amugy énis szoritok neked, sok sikert!^^
2018. márc. 7. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi az eredmény?
2018. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!