Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xántusba és a Gundelbe...

A Xántusba és a Gundelbe minden vágyam, h bejussak (meg az Álmos vezér), de a Xántusba nem hívtak be és írtunk levelet, és talán a pótfelvételin lesz esélyem. A Gundelbe behívtak (kéttan angol idegenforg. ) csak félek, h nem vesznek fel, szerintetek?

Figyelt kérdés
51pontos a felvételim, jegyekkel együtt 83...:( van esélyem valamelyikre?:(

2018. márc. 8. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Háát olyan közepes az esélyed sztem. De nem szabad feladni! Attól függ a többiek milyen eredménnyel mennek.Nemsoká kijönnek az ideiglenes listák.
2018. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát remélem felvesznek, mert az Álmos vezér nagyon gyenge. Szerintem van esélyed.
2018. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hanyadik vagy az ideiglenesen?
2018. márc. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Gundelben 41-ik, a Xántusba meg be sem hívtak...nagyon remélem, hogy lesz pótfelvételi, és úgy felvesznek, mert nagyon sok rosszat hallottam mostanában a Gundelről:(
2018. márc. 24. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz a Gundel.
2018. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz valami infót róla?😅
2018. márc. 24. 13:52
 7/12 anonim válasza:

Megvolt az angol szintfelmérőd a Xantusban?

Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy lesz pótfelvételi. Nagyon sokan jelentkeztek oda, nem hiszem, hogy marad hely :( Pedig én is azt szeretném, ha lenne.

2018. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a legnagyobb álmom, hogy a Xántusba járjak, inkább a Gundel tetszik, csak sajnos a Gundelnél ideiglenesen 41-ik vagyok, és nem annyira jó...:(
2018. ápr. 10. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Simán bent vagy...Csodálkozom is, hogy aggódsz.

Egy ismerősöm a 70 valahanyadik helyről is bent volt. Sokan kifognak előled esni. Van remény. Én a kéttanon 63. Vagyok. Nekem kevesebb az esélyem, de bizakodom😀 Sok sikert! Nem sokára kiderül.

2018. ápr. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most rakták kis a pótfelvételit a Xántusban, van egy csomó szabad hely!
2018. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!