Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Intenzív érettségi? Okj...

Intenzív érettségi? Okj tanfolyam?

Figyelt kérdés

Van egy szakmam ami felszolgalo erre a szakmara jott ra az erettsegi ami 2 eves !

De ugy erzem nekem ez nagyon gyors 2 ev alatt nemtudom megcsinalni . Szerintetek megtanulhato egy gyengebb tanulonak 4 eves anyag 2 evbe belesuritve ?

Gondolkoztam otthagyni es elmenni valmi okj tanfolyamra es meg egy szakmam lenne. Ti mit gondoltok errol?

19/L



2018. márc. 12. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi nélkül csak egyszerű szakmák között válogathatsz (pl. szakács, fodrász). Nem 2 év alatt kell megtanulnod a 4 éves anyagot, hiszen szakmunkásban is tanultál közismereti tárgyakat. Mindenképp próbáld megszerezni az érettségit, sok ajtót fog kinyitni előtted. Egy kettes érettségit igazán nem nehéz összehozni.
2018. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én is két évesen csináltam, és egyetemre megyek. Ha szorgalmas vagy, nem nehéz
2018. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szakmunkasba nem volt ezek kozul egy tantargyam sem. Csak a szakmai targyak.
2018. márc. 12. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2 éves érettségin vagyok, 21 évesen, idén érettségizek.

jelentkeztem a BGE PSZK-ra (remélem úgy is sikerül az érettségi)

Ha van egy minimális logikád, meg közismereti tudásod, simán teljesíthető a kettes érettségi

2018. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!