Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a 10 óra igazolatlan? Ha...

Mi a 10 óra igazolatlan? Ha küldtek egy levelet, hogy van 10 óra igazolatlanom, de egy órát le tudtam igazolni tehát van 9, akkor nem lesz baj? Egyébként mi történik, ha tíz órát nem tudunk leigazolni? 17/L

Figyelt kérdés

#tanulás #igazolás #levél #iskola #gyámügy tanköteles
2018. márc. 12. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi elősször "szóbeli" (leírják de azért szóbeli wtf..) osztályfőnöki fegyelmeztetést kaptunk majd a 20. Igazolatlan után írásbeli figyelmeztetés aztán a 30.után igazgatói szóbeli aztán a 40. Igazgatói írásbeli de szerintem ez iskolánként változik.
2018. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen változik nálunk 30 óra után szó nélkül kirugnak.

De van akinek 85 óra van mégis ott van mert nyalizik.

2018. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igen!
2018. márc. 12. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:

Na jó de ha jelentik?

17 évesen lehet abból bajom, vagy csak imádkozzak, hogy ne rúgjanak ki?

2018. márc. 12. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 30 igazolatlanod van, akkor kirúgnak. Ha kevesebb, akkor semmi nincs, legfeljebb küldenek egy levelet a jegyzőtől a szülőnek, hogy neked 10 óra hiányzásod van, de nem fog semmi se történni.
2018. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha van 30, de nem vagyok tanköteles,akkor az iskola dolga h kirúgnak-e?
2018. márc. 12. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A törvény szerint ki kell, hogy rúgjanak, de ha rugalmasak, akkor leigazolnak 1-2 órát, ez iskolától és a te hozzáállásodtól függ.
2018. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!