Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esèlyem van hogy...

Mennyi esèlyem van hogy felvesznek a budapesti Vörösmarty Mihály Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok a Vörösmarty Mihály Gimnázium termèszet tudományos osztályba mennyi esèlyem van ha 32 embert vesznek fel ès èn a 125.vagyok a rangsorban.

2018. márc. 13. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia ha a 8. kerületire gondolsz, a múlt évben a 110. sorszámú jutott be utolsónak, az előző évben a 99.
2018. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam. Köszönöm a gyors választ.
2018. márc. 13. 22:24
 3/9 anonim válasza:
szia milyen ez a suli mit hallottál róla és miért akarsz a természettudra menni? engem is érdekel
2018. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó suli ! Én (remélem) médiára megyek.

Gondolom, még csak érdeklődsz, (7.-es vagy?) mindenféleképp menj el előkészítőre, és meglátod milyen suli. Én is ott szerettem bele:)

A szóbeli a másik fele, az is nagyon nagyon jó volt !!!

Nagyon gyermek központúak, arra törekszenek, hogy kihozzák belőled az igazi személyiségedet (Anyáék ettől kicsit aggódnak, hogy kijön belőlem az állat a négy év alatt majd:)

2018. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is a Vörösmartyba megy, drámára. Neki is az előkészítő és a szóbeli felvételi tetszett nagyon, végül is ott szerett bele ebbe a tagozatba:-)

Amiatt én is aggódok kicsit, hogy milyen lesz majd, ha kibontakozik a személyisége...:-D

2018. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyával barizzatok össze:)
2018. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom már oda jár, ne aggódjatok, nagyon jó 😁
2018. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Termeszettudomanyira jelentkeztel??
2018. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bocsi most latom hogy igen.

En 113. Vagyok!!!

2018. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!