Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Katona József vagy...

Kecskeméti Katona József vagy Bolyai János gimnázium?

Figyelt kérdés
Németet tanulok, felvételim 73 pontos lett, szóbelijeim jól sikerültek és mindkettő helyre felvennének, de nemtudom melyiket válasszam. Bolyaiban német-angolt, Katonában kéttannyelvű németet jelöltem meg. Érvekre, tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi. A válaszokat köszönöm

2018. márc. 14. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok Katonás sem Bolyais,de a Bolyairól azért sok jót hallok,meg egyik ismerősöm oda jár angolra,nemrég középfokúzott(9.-es)és ő nagyon szereti.Katona négy osztályosáról nem tudok olyan sokat...
2018. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én már csak azért is mondom a Katonát, mert mindenből erős.

A Bolyai csak nyelvekből.

Azt pedig mindenki döntse el saját maga, hogy simán több órát akar németből, vagy pedig több tantárgyat is németül szeretne tanulni.

Én a Katonába járok (igaz bioszos vagyok, nem nyelves).

Ha valami kérdésed van akkor írj.

2018. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Végül hova adtad be elsőnek? Én csak a Katonába jelentkeztem idén, oda föl is vettek.
2018. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Katonát írtam 1.nek :D
2018. ápr. 7. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom fölvettek, tehát osztálytársak leszünk. :D
2018. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen igen ;D
2018. ápr. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!