Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdasági Politechnikum...

Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium vagy Kürt Alapítványi Gimmnázium? Melyiket válasszam? Mindkettőről őszinte vélemények érdekelnek, főleg, milyenek a tanárok, hangulat.

Figyelt kérdés

Jelenleg felvételizek és mind a két iskolába felvettek.

Voltam nyílt napon mind a 2 nagyon tetszett.Mindenképpen

Alternatív suliba szeretnék járni de nem tudok dönteni, (bár a Poliban az iskola jobb állapotban volt).A tandíjkülömbség mindegy. Egyébként kitűnő voltam mind a 8 évben, a felvételim is jó lett.Szerentetek?


2018. márc. 14. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

a külömbséget különbségnek írja egy kitűnő tanuló.


amúgy Kürt minden szempontból. Ha ott is kitűnő leszel, akkor az Isten sem ment meg a diplomától.


A Kürt egy világcég, nem bánod meg, ha az ő iskolájukban alapozol.

2018. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
A kitűnő tanulók a "képzés" kategóriába teszik az ilyen kérdéseket.
2018. márc. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Melyiket választottad? Hová mentél? Milyen tapasztalataid vannak? Érdekelne, a gyerekem - más iskolák mellett - a Polit is megcélozza idén a felvételivel.
2019. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 shydolph válasza:
100%
Hello! Én a Poliba járok lassan 4 éve, és őszintén nem bántam meg. Nagyon jó az iskola, jó a közösség és a tanárok is megértőbbek, türelmesebbek és rugalmasabbak, mint amit én az állami oktatásban tapasztaltam. Ajánlom!
2019. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Köszi a választ, gratulálok! Mi is így láttuk, az első helyen van a listán, aztán meglátjuk, remélem, bejut a fiam, és utána eldöntheti, melyik iskolát szeretné.
2019. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Kürt Gimnáziumot egy lapon sem lehet említeni a Polival. Igaz hogy mindkettő alternatív, de nagyon nem hasonlít egymáshoz. Ne gondolkozz, egyértelmű hogy a Poli fényévekkel jobb minden tekintetben.
2019. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Kürtöt azoknak ajánlom, akiknek máshova nincs esélyük bejutni. Nincs közösség, a tanárok frusztráltak, az órák többsége silány, volt hogy tanárt fizikai atrocitás miatt kellett kirúgni, a többiek elmennek multihoz vagy egy jobb iskolába.

Nincs érdemi párbeszéd a szülőkkel és a gyerekekkel, nincs fejlődés. Semmilyen visszajelzést nem fogadnak el, cserébe másfélszeresére nőtt a tandíj (most 696000 / év).

Borzasztó nagy csalódás.

2019. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Kürt borzalmas, nem éri meg. AKG hangulatosnak tűnik, nekem szimpi volt, a többiről nem tudok nyilatkozni, a Poliról jókat hallani :)
2021. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!