Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek átvennének a...

Szerintetek átvennének a Baár-Madasba így?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok 10-es, a következő évet külföldön fogom tölteni egy csereprogrammal. Egy évfolyammal lejjebb csúsznék (szóval 11-ben mennék át) és miután visszajöttem (2019 június) iskolát szeretnék váltani, Budapesten, mert ott van egy egyetemi előkészítő és oda is párhuzamosan járnék. 4,8-as átlaggal átvennének szerintetek? Mellesleg most is református suliba járok, csak vidéken, ez nem tudom mennyit számít.

2018. márc. 15. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet. A mostani tizediken egész normális osztályfőnökök vannak. De azért van nálunk nem egy érdekes tanár (aki esetleg rosszabb napjain mondjuk úgy nem olyan igazságos, mint Mátyás király), meg pár érdekes diák. Gondold meg, de szerintem lehetséges.
2018. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!