Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty Mihály Gimnázium...

Vörösmarty Mihály Gimnázium dráma tagozat?

Figyelt kérdés

10.osztályos vagyok és lehet,hogy átvennének oda.Azért mennék át mert a dráma jobban érdekel mint a nyelvi tagozat amin vagyok (angolbol az osztály szintje felett vagyok így inkább tanulnék valami hasznosabbat)

Aki tud róla valamit vagy odajár mesélne nekem?:)

17l



2018. márc. 16. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Es ez a Vorosmartya a “top 10-es gimikhez” kepest nem is gyengebb azert..🧐
2018. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben teljesen igazad van, én is ezt írtam, hogy ha felvesznek egy Madáchba, Karinthyba, Eötvösbe akkor oda kell menni. De a közepes gimik között a Vörösmarty egy igenis jó gimi és ad pluszt is.Nem kötekedni szerettem volna, csak vannak akik elolvassák az ilyen hozzászólásokat és azt hiszik, hogy a Vörösmarty egy gyenge gimi majd jövőre lelkesen ajánlgatják az olyan kérdéseknél mint pl 45 pontos lett a központim, melyik gimibe menjek? Hát ne a Vörösmartyba 😂

Egyébként szerintem egy pszochológia simán megugorható a VMG-ből, hiszen ott

épp magyar az egyik felvételi tárgy, be kell választani fakultációban a magyart és egy idegen nyelvet. Aki akar, az tud tanulni a Vörösmartyban, szerintem bármelyik egyetemre jó eséllyel lehet bekerülni. Ahová nem, az az orvosi, de aki tudja hogy emelt biológia és kémia érettségire lesz szüksége az nyilván nem dráma tagozatra jelentkezik.

2018. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tisztaztuk a felreerteseket, igy mar egyetertek veled. Meg odajarsz amugy?
2018. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!