Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki az aki már biztosan tudja...

Ki az aki már biztosan tudja h felvették a Karinthy gimibe (bp)?

Figyelt kérdés
Hányadikok vagytok a rangsorban, hányadiknak jelöltétek be? Én angol kéttanon 94. vagyok. Azzal már a tavalyi eredményekhez képest elvileg bent vagyok 🙂. És még azt szeretném megkérdezni, hogy ha szülő, vagy tesó ott tanult az mennyit számít nekik a rangsorban?

2018. márc. 25. 19:13
 1/5 anonim válasza:
Én 50. körül vagyok és az angol kéttant jelöltem meg elsőnek. Egyébként nem járt oda rokonom.
2018. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 94. nagyon jó. Szerintem is bent vagy, mert tavaly a 130. volt az utolsó bejutó. 84-t vesznek fel, 10 csak kiesik előled! A felvételinél nem számít, hogy szülő vagy tesó ott tanul. Ha jó rémlik, nem is kérdezték.
2018. márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam. Az utolsó helyeken bejutóknál vizsgálják, hogy hozzátartozó járt-e az iskolába. Csak ott van értelme ezt vizsgálni. Tehát ha van 10 db 168 pontos a végén, és csak 7 juthat be, akkor előnyben van az, akinek a hozzátartozója odajárt.
2018. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hangalovas válasza:

Szia

Én a Karinthyba járok, az tuti, hogy te bent vagy, az ha testvéred járt ide, illetve ha voltál előkészítőn, számít. Nem mondom, hogy nagyon sokat, de számít.

2018. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hello én is oda jelentkeztem és már kint van a végleges is szóval, te bejutottál? :)
2018. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!