Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen tárgyelismerés?

Egyetemen tárgyelismerés?

Figyelt kérdés

Megszűnt a jogviszonyom februárban. Jelentkeztem egy másik egyetem másik szakára,ahova 99% hogy felvesznek.

Van 4-5 tárgy,ami ugyanaz lesz,mint az előző helyen volt.

Hogyan fogom tudni elismertetni a tárgyakat az új helyen. Ugye ott van a leckekönyv a neptunban. Egyszerűen csak kinyomtatom? Lert az egyetemről,ahol megszűnt a jogviszon,még csak egy értesítést,semmit nem kaptam.



2018. márc. 29. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég a Neptunos leckekönyv, már csak azért sem, mert az nem hivatalos, nincs rajta aláírás, se pecsét. Kreditelismerésnek hívják azt az ügymenetet, amiről szó van, ki kell töltened majd egy kérvényt, illetve be kell szerezned hivatalos tematikát a korábbi intézményben elvégzett tárgyak kapcsán, amiket csatolnod kell a kérvényedhez.
2018. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi,sejtettem.

EZt gondolom akkor elég akkor megtenni,amikor júliusban fevettek a másik helyre.

Az normális egyébként,hogy semmi értesítést csak egy emailt kaptam a jogviszony kegszűnéséről? Konkrétan egy mondtatot írtak és kész.

2018. márc. 29. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök normális sajnos, van, aki ennyit se kap. Én dolgoztam az egyik egyetemen az irodában, és volt olyan hallgató, aki bejött ügyeket intézni (pl. matrica, vagy jogviszony igazolás), és ott derült ki számára, hogy hetekkel ezelőtt kirúgták. :(
2018. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg igaza van az elsőnek, így kéne működnie, de nekem pl csak annyit kellett csinálnom, hogy írtam egy emailt, amibe wordként becsatoltam a tárgyak leírását, és az alapján fogadták/nem fogadták el. Bár az lehet, hogy a hivatalos leckekönyvemet leadtam előtte, erre nem emlékszem.
2018. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!