Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesten melyik könyvtár a...

Pesten melyik könyvtár a legjobb tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Még sosem tanultam könyvtárban, egyszer próbálkoztam, de nem volt hely... Viszont most szükségem van egy helyre, ahol kedvemre tanulhatok (hétvégén is), mert koliban nem tudok túl nyugisan tanulni. Gondoltam rá, hogy felkelek korán, amikor az egész koli még csendes, de nem akarok kiszúrni a szobatársammal, hogy 5-kor elkezdek motoszkálni.


Szóval egy kis könyvtár is megtenni, ami nem túl forgalmas, de azért akadnak benne diákok (szóval el lehet vegyülni). A könyvtári állomány nem túl fontos, úgyis fénymásolatokból tanulok. Esetleg más alternatívákat is szívesen veszek, bár nem tudom, milyen lehetőség van még (kávézóban annyira nem akarok tanulni)



2018. márc. 30. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, mi az, ami a legközelebb esik, és a nyitvatartása megfelel neked.
2018. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az fontosabb, hogy ne legyen tömve.
2018. márc. 30. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Suli könyvtár
2018. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerületi könyvtár
2018. okt. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!