Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha kicsúszok a...

Mi történik, ha kicsúszok a tandíjbefizetési határidőből?

Figyelt kérdés

Átutaltam 29-én a neptun gyűjtőszámlájára, de még nem írták jóvá. Nekem 31-éig rendezni kell ezt a tartozásomat, de gondolom, nagypénteken ott sem dolgoznak. Mire számítsak így?

DE GTK



2018. márc. 30. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két-három munkanap, amíg megérkezik. Keddig biztosan nem kerül a gyűjtőszámládra a pénz. Ha a határidőt elszalasztod, akkor kiírnak egy késedelmi díjat, amit szintén be kell majd fizetni.
2018. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nálunk BGE-n semmi sincs belőle... Én si lecsúsztam most egy héttel.
2018. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem szüntetik meg instant a jogviszonyom, ugye? Elég kellemetlen lenne egy ilyen hülyeségem miatt :(
2018. márc. 30. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pár nap késés miatt nem fognak kirúgni:)

Max. késedelmi díjat írnak ki.

2018. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kicsit túlgondoltam a dolgot, nem is tudjátok, mennyire megnyugtattatok most! :) legközelebb jobban figyelek. Kellemes húsvétot!
2018. márc. 30. 18:37
 6/7 anonim válasza:

Neked is! :)

Igazából az a lényeg, hogy vizsgák előtt be legyen fizetve, mert nem engednek vizsgázni különben, meg felvenni se tudod, ha tartozásod van (régen ezt még lehetett). De ezt ne mond senkinek, mert még kifotgatják a dolgozók.

Igazából kellene különeljárási díjat is fizetni, de nekem még sosem írtak ki, ahogy másnak sem.

Egyébként nem először járzam így, akkor én is beparáztam. Nincs rajta semmi szégyelni való.

2018. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2018. márc. 31. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!