Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a kispesti Deák...

Van esélyem a kispesti Deák Ferenc gimnáziumba?

Figyelt kérdés
139 pontom lett a szóbelivel együtt a média és a NYEK angol szakon is. Nagyon szeretnék ebbe a suliba menni, az 1. helyen jelöltem meg, szerintetek mennyi esélyem van bekerülni?

2018. márc. 31. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hányadik vagy az ideiglenes rangsorban, hány főt vesznek fel az adott tagozatra, az utóbbi években ki volt a legutolsó, aki bekerült, stb. Jó lenne tudni. :)
2018. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd meg hányadik vagy az ideiglenesen.
2018. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy "pót" felvételin voltam (mert amikor alapból mennem kellett volna, akkor beteg voltam) és végül 8.-án mentem a szóbelire,amikor már kint volt az ideiglenes rangsor, de már mondta az igh., hogy ne ijedjek meg nem leszek rajta a rangsoron. Nem mondta, hogy pontosan hanyadik vagyok, szerintem olyan 130 körül. Szerintetek?
2018. ápr. 1. 18:42
 4/8 A kérdező kommentje:
32 főt vesznek fel
2018. ápr. 1. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Médián 127. volt tavaly az utolsó bejutó szóval ha tényleg 130 körül vagy akkor határeset, sajnos marad a bizonytalanság még pár hétig.
2018. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul tavaly médiára 123, nyek angolra 140 ponttal vették fel az utolsót. Szóval tényleg mindenképp a határon mozogsz. Én azt mondom van edélyed, de nem biztos a felvételed.
2018. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
134 pont volt médiára, bocsánaz, az előbb félrenyomtam a telefont.
2018. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerül.
2018. ápr. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!