Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi kollégiumi tapasztalatok?

Pécsi kollégiumi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valóban igaz, hogy a Boszi a legbulizósabb a Szántó meg a legnyugisabb? Ha a Jakabhegyi a legjobb utána a Boszi akkor a Szántó 3.? Az első kettőről hallottam nagyon jók. Ha az ETK-ra mennék tanulni melyiket érné meg választani?

2018. ápr. 1. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A Jakab nagyon jó, ott arra kell figyelni, hogy a koli közelében néha vannak bulik, de a hegy felé néző oldal csöndes. A bosziban sokszor megy a buli, én csak vendégeskedni voltam ott, de engem baromira idegesített. A Jakabba kártyás beléptető rendszer van, ami bosszantó lehet, ha vendéget akarsz becsempészni és nem akarsz fizetni érte 1000 forintot ha ott alszik, de a Bosziból tavaly loptak el cuccokat.. a Jakab be van kamerázva. Elvileg MO top 3 vagy 5 kollégiumában benne van. Én szerettem ott lakni. De a Boszi is még opció. A Szántót nem ismerem.
2018. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!