Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azon mit kell kiakadni másnak,...

Azon mit kell kiakadni másnak, hogy én azt mondtam júniusban neki, hogy megvan egy tárgyam?

Figyelt kérdés

Tavaly jóbannvoltam egy lánnyal, kaptam is tőle jegyzetet a vizsgához.

El is mentem, aut hittem jól sikerült. Mindenkinek mondtam, hogy biztos megvan, így meg úgy. Ő is rám írt, mondtam neki, hogy megvan minden.

Rá 2 napra beírták az elégtelent. Bántott, hogy eldicsekedtem vele neki, de nem volt alkalmam elpanaszolni

Most kiderült 3 hete, egy szarkavaró azzal dicsekedett a suliban, hogy én már utoljára vesz fel ezt a tárgyat. Eljutott ehhez a lányhoz is :( Aki azóta félrenéz a suliban, nem köszön, meg ennek aki bekavart, megmutatta, hogy miket beszéltünk tavaly...


Ezen miért sértődött meg? Én szívtam meg, nem ő, ezt a vizsgát.


2018. ápr. 9. 13:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Akkor ez egy idióta.
2018. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az ilyen emberekkel nem érdemes foglalkozni, mert nagyon sok van belőlük, és hosszútávon kikészítenek. Hülye, őbaja, majd rájön, ha nem lesz senkije évek múlva sem, mert mindenkire kiakad minden apróságért. Lesz még lány az életedben bőven. Ja és tanulj, a hibádból: Ne igyál előre a medve bőrire!
2018. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Baràtnő volt, nem úgy lány... :D

Nagyon értelmesnek tűnt, nem hittem volna, hogy egy ilyenen besértődik. De azt sem tudom, hogy az a "valaki", mit hazudott rám.

2018. ápr. 9. 13:39
 4/7 anonim válasza:
91%

2es vagyok


Bocs. :D


Hát nekem sem egy ilyenem volt életemben. Féltékenykedés, szarkavarás, kihasználás... Barátok terén hatalmas csalódásokat éltem meg. Pedig még csak 19 vagyok.


F

2018. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván rosszul esett neki, hogy az ő jegyzetéből tanultál, aztán eldicsekedtél, hogy megvan, ahelyett, hogy megköszönted volna a segítséget. utána meg kiderült, hogy kamuztál (legalábbis kívülálló ezt látja)
2018. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megköszöntem neki, amit befotózott.

Én is azt hittem, hogy megvan... Oké, nem kellett volna előre eldicsekedni vele, mert itt sose lehet tudni.

El is felejtettem mondani neki, meg kb. fél évig nem is találkoztunk, hogy mégis meghúzott...

2018. ápr. 9. 14:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogyha megsértődött is, nem kellett volna a beszélgetésünket kiadnia, mert megbíytam benne.
2018. ápr. 9. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!