Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Nyíregyházi...

Szerintetek a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium marad állami iskola, vagy megszavazzák, hogy egyházi legyen?

Figyelt kérdés

Ma van a szavazás. Mit gondoltok, marad állami az iskola?

Ti, mit szeretnétek, milyen legyen, és miért?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 17. 13:42
 1/2 anonim válasza:
65%
Szia, én már azután írok hogy megszavazták az emberek h "nem"! De szerintem ettől függetlenül, ha nem egyik napról a másikra, vagy egyik hétről a másik hétre, de megfogják oldani hogy egyházi legyen. Mivel az egyház nagyon szeretné azt a gimnáziumot. És keresni fogja a kiskapukat a megszerzéshez. Egyébként véleményem szerint jól járna az iskola azzal ha egyházi lenne, mivel az sokkal több támogatást, pénzt jelentene nekik, az iskolának. Az egyházi sulik sokkal felszereltebbek mint az államiak. Az azonban tény hogy biztos megváltozna a légkör egy kicsit ha egyházi lenne, mert az mégis csak más. Naaa mindenki tudja. Nekünk például nyáron 40 fokban is kiadták hogy rövidnadrág csakis térdig érő :DD De ez általánosban volt, gimiben nem hiszem hogy ilyeneket csinálnának bár ki tudja.
2018. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én oda jártam, nem szerentém, ha egyházi lenne, teljesen megváltozna, ahogy felettem is írták, megváltozna a légkör, nem szeretném.
2018. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!