Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak azert mert kulon szakokra...

Csak azert mert kulon szakokra vettek fel minket jarhatuk egy osztalyba?

Figyelt kérdés
En es a legjobb baratom felveteliztunk ugyanabba a suliba de 2 kulon szakra vettek fel minket ennek ellenere meg jarhatunk egy osztalyba?

2018. ápr. 21. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egészen biztosan nem a gyakorikérdések közönsége fogja neked megválaszolni, hanem az adott iskola.
2018. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, van rá esély, nálunk így volt. Viszont ha nem írod ki melyik suliról van szó, esélyed nincs választ kapni. Nézd meg a suli honlapján, vagy ha nincs, kérdezd meg tőlük telefonon. Vagy reménykedj, hogy itt pont van egy válaszoló, aki tudja, hogy hogy vannak ott beosztva az osztályok.
2018. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Általában egy osztályban egy szak. Tehát egyik osztályba járnak az angolosok, másikba a matekosok, harmadikba a rajzosok. Olyanról hallottam már, hogy a fél osztály bioszos, a másik fele kémiás. De ének-fizika osztály pl szerintem tuti nincs. Hogy hirdették meg, egy-egy osztály indul, vagy fél?
2018. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Simán lehet, és annak az ellenkezője is. Nálunk gimiben pl. úgy nézett ki, hogy egy osztályban voltak a spec. angolos és spec. németesek. Tehát ha egyikünket ide vették volna fel, a másikunkat oda, attól még osztálytársak lettünk volna.


De általános tagozatból két osztály is indult, úgyhogy hiába vettek volna fel mindkettőnket általánosra, könnyen lehet, hogy nem lettünk volna osztálytársak.


Igazuk van az előttem válaszolóknak. Ez a sulidtól függ.

2018. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ahová én jártam ott úgy volt, hogy két tagozatot vontak össze egy osztályba. Egy tagozat az nálunk kb. 10-15 főt jelentett, tehát kevesen is voltak és nem volt se elég hely, se elég tanár stb., ahhoz, hogy tagozatonként külön osztályokat indítsanak. Szóval, ha esetleg a te sulidban is így csinálják, akkor van rá esély, de akár az is lehet, hogy külön osztályba fogtok járni.
2018. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Budapesti Katona Jozsef Gepeszetirol van szo :)
2018. ápr. 21. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöket fél osztályba vették fel, akkor van rá esély. ;) Nézd meg a sulid honlapján, hogy azokon a szakokon hány fő van azon a szakon.:)
2018. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi az a két tagozat? Nem lehetne, hogy megadd a válaszadáshoz szükséges információt? Akkor még esélyed is lenne a válaszra!
2018. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!