Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 8. ker-i Vorosmarty vagy a...

A 8. ker-i Vorosmarty vagy a Xantus Gimnazium jobb? Hangulat, oktatas, diakok, tanarok, programok stb.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a Vörösmartyban nagyon jó a közösség, és egy közepes gimnázium. Jókat hallottam róla, viszont nem valami jó a környéke. Ettől függetlenül, tudom ajánlani a sulit. A Xantusról elég vegyes véleményeket olvastam.
2018. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Vörösmarty környékével semmi baj, a Palota-negyedben van, sok más iskola, egyetem környezetében. A Xántus a Nyugatinál semmivel sincs másabb környéken.
2018. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a nyelv a legfontosabb akkor Xántus.Oktatásban szerintem nincs nagy különbség nyelv kivételével, kb egyforma erősek. Hangulatra Vörösmarty jobb. A Vörösmartyban elég speciális osztályok vannak, melyik érdekelne?
2018. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most végeztem a Xantus-szal, ha nem vagy sikhulye akkor lesz egy felsőfokú nyelvvizsgád, viszont sajnos ezzel minden pozitívumot elmondtam, a közösség nagyon vegyes, tanárok 80-90%-a szerintem vállalhatatlan.
2018. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vörösmartyban meg a tanárok 90%-a szuper jó fej. 😉
2018. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!