Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola az Irinyi János...

Milyen iskola az Irinyi János Református szakközépiskola? (Kazincbarcika?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének milyen oda járni, milyenek a tanárok stb...(ide vettek fel)

2018. ápr. 25. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Jó szar hely, pár éve oda járok.

A tanárok vén szatyrok, úgy beszélnek a diákokkal, hogy "dögöljetek meg" meg "agymosott marhák" meg hasonlók. Semmi türelmük nincs már a diákokhoz. A szakmai tanárok....hát van köztük normális, de nem mind az. Van olyan tanár, aki megkerget, ha ki akarsz menni a kapun. Idén volt felújítás, és még mindig ember nagyságú faldarab hullik a nyakunkba, ha esik az eső, némelyik terem életveszélyes.

Ha infóra vettek fel, van egy szomorú hírem...Nem fognak veled semmit foglalkozni, magadat kell fejlesztened otthon, amire nem lesz időd napi 8-9 óra mellett, amíg nem leszel 11-es, mert addig terhelik az órarendedet +1 egyházi énekkel is, de egyébként is terhelik 12-ig 2 hittannal és egy áhítattal hetente.

Normális matek tanár nincs, ne reménykedj, félévkor 13-15-en buktak az osztályomból(több, mint a fél osztály) csak matekból.

A tanár matekon az életét meséli, és nem vesztek semmit, de dolgozatban mindent számon kér.

Az angol ugyanez.

Ordítják, hogy érettségi és nem tesznek semmit, hogy megtanuljuk a rohadt tananyagot.

Ki van írva a falra, hogy "szeretet, áldás" stb és, ha bemész órára azt kapod meg, hogy fogyatékos vagy meg hasonlók.

Idén indult neten egy ilyen kezdeményezés az Irinyi ellen, az igazat írtuk le és meg lett mindenki fenyegetve, hogy ki lesz csapva.

Amikor az egyik osztály a diákkirály választással kapcsolatban benyújtott egy olyan kérelmet, hogy a nyertesek menjenek pizzázni azt kapták meg, hogy menjenek koldulni a sarokra, hogy legyen pénz pizzára.

Ha osztkirándulásra mentek és van olyan, aki elmúlt 18. az igazgató nem írja alá a papírt, hogy az iskola átveszi az IFA terhét, hanem azt mondja, hogy ő nem a diákok miatt van ott, oldják meg, fizessék ki a szülők.

Ha beállítanak csicskáztatni a szalagavatóra, akkor egy fél órát nem kapsz a közmunkás biszbaszba, erről se álmodj.

Van néhány fiatal, jó tanár, de nem sok, mi legalább szakmaiból elfogadhatóakat kaptunk.

A töri tanár egyszer kitöltött egy történelem tesztet neten és talán 20-30%-ot ért el.

Amikor kilencedikes voltam a föci tanár mérgesen jött be, és ezért mindenkinek bevágott egy egyest, a semmire, még annak is, aki ott sem volt órán.

Normális tesi tanár sincs, egy van, de ő heti egyszer tart tesit és csak a lányoknak.

A koli undorító, csótányos, van a kolisok közt drogos, a legtöbbjük alkoholista, lezüllött senki.

A büfé jól néz ki, de nem az iskola érdeme, csak túl van minden árazva.

Mi érdekel még?

2018. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nehéz 4 évnek nézek akkor elébe...
2018. ápr. 27. 07:27
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Nyugi, èv közben az első három hónapban át tudsz mèg iratkozni a Bláthyba, èn is oda akartam menni...

Sokkal jobb iskola, mint ez a szarfèszek.

2018. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg nem maradt e hely valahol akkor oda beiratkozol és nem kell az Irinyibe menned. Ilyet is lehet csinálni!
2018. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na hat kb idáig birtam ki épp idegekkel, szerintem novemberbe vagy felevkor megyek mashova (talan a deakba?)
2018. okt. 24. 16:42
 6/15 anonim válasza:
Jó sokáig bírtad! :D én azt javaslom, Miskolcon nézegess iskolát.
2018. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Masik profilrol irok, de a deakba mentem at es jobb ott
2018. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehetnènek megint kommentek xddd
2019. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Emberek akiknek nehéz egy adott iskola és elkezdenek hibáztatni mindent és mindenkit csak hogy nehogy szembesüljenek azzal a ténnyel hogy mennyire buták xdd
2019. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Irinyi

Nehéz iskola

Válassz egyet

2020. jan. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!