Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Szent István Egyetem...

Milyen a Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar?

Figyelt kérdés
Minden érdekel a suliról. Valaki jár oda? Milyen helynek találja? A műszaki menedzser szak érdekel.
2010. jún. 13. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
hát barátom oda jár, de építőmérmökire, ő nagyon szereti, és sajnálja, hogy ott nincs mester, csak a bme.-n de oda meg nem vesznek fel senkit, csak bme.-st, volt egy Ybl-s tanár is aki mesterre jelentkezett a bme.-re és mégsem vették fel, szal megvan a véleményem a bme-ről, az állam is csak azt támogatja, az Ybl meg azért küzd, hogy ne zárják be, mert a bme híresebb...amugy a tanárok jók, csak öregek, de nagyon értenek a dolgokhoz, a múszaki menedzser szakot pontosan nemtom hogy milyen, asszem pont ebből akarnak majd mestert indítani pár év múlva, hogy ne zárják be a sulit, én csak ajánlani tudom a sulit, ne foglalkozz mások véleményével, hogy sokan lenézik, hogy pesten csak a bme a kirány, ez nem igaz, csak vannak eltérések, hogy mit hogy tanítanak
2010. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. jún. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!