Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvin Mátyás Gimnázium?

Corvin Mátyás Gimnázium?

Figyelt kérdés
Vélemények esetleg aki oda jar/jart, es van akit kozuletek idegen nyelvi tagozatra vettek fel?
2018. ápr. 29. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Unokatestvérem.

Pocsék suli, bár a diákok szeretik, az érettségi eredmények és a nyelvvizsgaeredmények elég gyatrák, a NYEK-en is.

Ha be tudsz kerülni erősebb suliba, akkor tedd azt - ha nem, akkor azokból a tárgyakból, amikből majd felvételizni akarsz, készülj külön, és külön gyúrj rá a nyelvre is!

2018. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon jó suli. Egyre növekszik a szinvonal. Nagyon jól tanítanak, nagyon az elvárások. Én odajárok, és csak ajánlani tudom.
2018. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

"Nagyon jó suli."

Ha csak négy-öt évig melegedni akarsz tényleg az;)


"Egyre növekszik a színvonal."

Az iskola eredményei (oktatas.hu) nem ezt mutatják.


"Nagyon jól tanítanak , nagyon az elvárások."

Tényleg nagyok lehetnek,ha még a nagyokat se tudod leírni.

Fogalmad nincs milyen az a nagy elvárás.


"Én oda járok.."

Erre ne legyél büszke!

2018. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem idegen nyelvi tagozatra vettek fel :)
2018. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Harmas. Neked mi a bajod? Masnak mar sajat velemenye se lehet? Aztan ha elir valamit akkor mi van, mindenkivel elofordul. Mindenki mashogy eli meg a sulit, attol meg hogy neked szar tapasztalataid vannak masnak lehet jo...
2018. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közepesnek mondható. Fontos az is milyen az osztályközösség, azt meg előre nem tudhatja senki, aki oda felvételizik.

Tanárok közül vannak rendesek (saját tapasztalat), de vannak akik bizony nem kímélik a diákokat.

Az osztálykirándulásokra ha nem mész pl.: vannak tanárok akik erősen nehezményezik. Könnyen megjárhatod, ahogy ez a CM Gimnáziumból való eset is mutatja:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

2018. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!