Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon vagy Debrecen? (többi...

Pannon vagy Debrecen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Veszprém környékén lakok, vegyészmérnök szeretnék lenni. A Pannonra azért nem szeretnék menni mert szerintem Veszprémben semmi egyetemi élet nincs. Debrecenről nincs tapasztalatom. Nyilván jó lenne az önállóság is. Tapasztalatokat tudnátok írni? Főleg az egyetemi élet érdekelne.

2018. máj. 4. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Diplomát szeretnél vagy bulizni?
2018. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha Veszprém környékén laksz, akkor miért mennél az ország másik felébe? Szerintem a PE-n nagyon korrekt oktatók vannak, hiába kisebb egyetem, de barátságosabb a légkör. Ha csak az önállóság és a buli miatt mennél Debrecenbe, akkor hajrá, de szerintem az oktatás színvonala sokkal fontosabb kéne, hogy legyen.
2018. máj. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Pannonon jobb a vegyészmérnök képzés, illetve nemzetközileg elfogadott. Erős képzés, a tanárok jófejek, segítőkészek és jók.

Egyetemi életet itt is találsz, nem pesti egyetem szinten, de program buli az itt is akad bőven.

2018. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!