Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz hogy egyetemekre...

Az igaz hogy egyetemekre bárki bemehet hallgatni az órákat?

Figyelt kérdés
A semmelweis egyetem orvosi karán szeretnék “nézelődni”. Még egyenlőre érettségit tanulok de érdekel az orvostudomány. Szeretnék jobban megismerkedni az orvoslással, és azt hallottam hogy belehet menni az előadásokra, nem küldenek el. Ez igaz? Ha igaz, akkor van aki ott tanul? El tudná mondani hogy hol vannak előadások ahova be lehet ülni? hallgatni az órákat?

2018. máj. 6. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Minden előadásra be lehet menni. Senki nem fogja tudni, hogy oda jársz-e vagy nem. Nem fognak elküldeni. Gyakorlatokra nem hiszem, hogy be tudsz menni, előadásokra 100%.
2018. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm. Na és arra van valami ötletetek hogy hogyan találom meg a különböző órákat?:) Az órrarend nincs fent a honlapjukon.
2018. máj. 6. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Minden egyetem minden előadása nyilvános, ez jogszabályban van rögzítve. (A gyakorlatok természetesen nem.) Az órarendek és a mintatantervek fenn kellenek, hogy legyenek az egyetem honlapján. (Ha mégsem, a tanulmányi osztályon érdeklődhetsz.)

A szorgalmi időszak hamarosan véget ér, ha tényleg nézelődni akarsz, érdemesebb szeptemberben az első évesekhez beülni, mivel ők is a nulláról indulnak, így meg is érted, hogy mit beszélnek:)

2018. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez amúgy nekem is eszembe jutott, ha nem vesznek fel idén mentőtisztire, akkor bejárok 1-2 órára :DDD
2018. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

SE mentőtiszt??:D:D:D Hornyák órái... XDD ht ö sok sikert xdd

amúgy a semmelweis oldalán fent vannak az órarendek. mondjuk az más tészta, ha elcseszik, mert kb minden évben van órarend módosítás...-.-

2018. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, igen :D oda szeretnék bekerülni, remélem, annyira nem változik a ponthatár :DD hát, köszönöm, ez biztató :DDD
2018. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mentőtisztekből kevés van és még csak nem is végeznek annyian, szóval hajrá :)
2018. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, nekem ez minden álmom! :) Amúgy bocsi kérdező, nem akartam offolni a kérdésed, kérlek, ne haragudj. :)
2018. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!